Pad Xbox 360

Pad Xbox 360

Twoim ulubionym sposobem na spędzanie wolnego czasu jest rozgrywka na Xboxie? A może po prostu lubisz od czasu zagrać w jedną z kilku wybranych przez Ciebie gier? Niezależnie od tego, przyda Ci się odpowiedni Pad Xbox 360. Dzięki niemu będziesz mieć pełną kontrolę nad swoją konsolą.

Dlaczego Pad Xbox 360?

Przede wszystkim masz pewność, że będzie on współpracował z Twoją konsolą Xbox. Możesz być pewien jego trwałości i wysokiej jakości wykonania, a przecież podczas gry mogą zdarzać się od czasu do czasu upadki. Dla Twojej wygody Pad Xbox 360 działa bezprzewodowo. Możesz zapomnieć o poplątanych kablach i ograniczeniem odległości ze względu na długość przewodu. To urządzenie działa do 10 metrów od konsoli!

Pozostałe atuty?

Zasilany jest na dwie uniwersalne baterie AA. Sprawdzi się nie tylko we współpracy z konsolą Xbox 360, ale również z komputerem. Posiada aż 14 przycisków. Oprócz tego posiada wibracje, które są włączane automatycznie w najważniejszych momentach rozgrywki. Możesz być pewien wygody i łatwości obsługi urządzenia. Będzie to Twój niezastąpiony kompan w grze.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 22.02.2019 00:54:12)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.