Oświetlenie techniczne

Oświetlenie techniczne

Oświetlenie Twojego miejsca pracy to jeden z najważniejszych czynników wpływających na komfort Twojej pracy. Oświetlenie techniczne posiada wiele zalet, które sprawiają, że praca staje się jeszcze przyjemniejsza.

Oświetlenie techniczne LED – zalety

Oświetlenie LED jest coraz częściej stosowaną technologią oświetleniową. Warto zapoznać się z jej zaletami i dopasować do swoich pomieszczeń pracowniczych.

Należy wiedzieć, że istnieją, aż trzy rodzaje oświetlenia – ogólne, które służy do oświetlenia całego pomieszczenia, miejscowe oraz złożone – połączenie dwóch wcześniejszych. Każdy pracownik powinien mieć dostosowane oświetlenie techniczne do specyfiki swojej pracy.

Jedną z zalet oświetlenie technicznego LED jest niewielki poziom emisji dwutlenku węgla oraz promieniowania IR. Jest to rodzaj oświetlenia bardzo wydajnego i trwałego. Jego żywotność może sięgać nawet 50 tys. godzin. Tradycyjne żarówki dożywają maks 20 000 godzin. Oświetlenie LED wytwarza również więcej światła oraz daje możliwość uzyskania wielu barw światła.

Jeżeli szukasz wysokiej jakości oświetlenia technicznego do swojego miejsca pracy i zależy Ci na atrakcyjnych cenach to zapraszamy serdecznie do sklepu internetowego Epstryk.pl.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 14.01.2019 10:39:55)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.