Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe – na czym polega zabieg? Szukasz nowoczesnego i bezpiecznego sposobu na odmłodzenie swojej skóry – bez konieczności wstrzykiwania litrów sztucznych substancji? Koniec Twoich poszukiwań stanowi osocze bogatopłytkowe – najnowsze osiągnięcie medycyny estetycznej, które rozwiązanie problemu starzenia się skóry znalazło w ciele samego pacjenta.

Osocze bogatopłytkowe, niezbędne do wykonania procedury, jest pozyskiwane przez pobranie niewielkiej ilości krwi od danego pacjenta. Następnie próbka jest przygotowywana do podania w specjalnej wirówce, która oddziela erytrocyty i leukocyty od osocza zawierającego płytki krwi. W ten sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które następnie wstrzykuje się pd skórę pacjenta. Ważne jest, aby w czasie całego zabiegu nad procesem czuwał wykwalifikowany lekarz – tak, jak dzieje się to w centrum medycyny estetycznej No Age Clinic w Łodzi.

Osocze bogatopłytkowe – jakie daje efekty? Zabieg z wykorzystaniem odwirowanej krwi pacjenta jest niezwykle korzystny dla skóry. Po wykonaniu zabiegu i odczekaniu kilku dni odzyskuje ona młodość i witalność. Poprawia się również jej napięcie, a skóra odzyskuje naturalny, ciepły koloryt. Co więcej, osocze bogatopłytkowe wykorzystane w czasie zabiegu sprawia, że jest on całkowicie bezpieczny. Ze względu na wykorzystanie substancji pochodzącej z ciała pacjenta zagrożenie alergiami praktycznie nie istnieje, a wszystkie użyte w procedurze elementy mają naturalne pochodzenie.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 20.04.2019 01:33:06)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.