Olej słonecznikowy rafinowany

Olej słonecznikowy rafinowany

Wśród wielu substancji i półproduktów spożywczych, jakie przewozimy, znajdują się tłuszcze roślinne, w tym olej słonecznikowy rafinowany. Transport żywności, czy to gotowej, czy to w postaci czekającej na dalsze przetworzenie to rzecz o kolosalnym znaczeniu nie tylko dla gospodarki, ale także dla życia każdego z nas. Obecnie zdecydowana większość produktów spożywczych, jakie mamy w lodówce, jest wytworem przemysłu spożywczego dużej skali, który bezpośrednio obsługujemy naszymi cysternami.

Posiadając wielokomorowe cysterny możemy zagwarantować naszym klientom transport oleju słonecznikowego nierafinowanego, a także innych rodzajów tłuszczów roślinnych i technicznych. Aby dowieźć te substancje w niezmienionym stanie, korzystamy z opcji podgrzewania cystern oraz transportujemy je w podciśnieniowych zbiornikach. Przed i po każdym kursie wszystkie przyczepy są gruntownie myte oraz wyposażone w certyfikat ECD.

Transport tłuszczy roślinnych, takich jak olej słonecznikowy rafinowany, odbywa się najczęściej bezpośrednio od producenta do klienta finalnego. Wyeliminowanie pośredników i punktów magazynowych służy lepszemu zachowaniu wszystkich właściwości produktu. Najczęściej transportujemy od ośmiu do 25 ton produktu. Cysterny trzykomorowe mogą wieźć jednocześnie mniejsze ilości różnych substancji.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 07.09.2019 02:41:33)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.