Okulary żelowe

Okulary żelowe

Widoczne oznaki zmęczenia na samym początku pojawiają się w okolicach oczu. Chyba każdy z nas zna sytuację, gdy są opuchnięte, podkrążone i mamy wrażenie obecności piasku pod powiekami. Okulary żelowe to sposób, by przynieść ulgę zmęczonym oczom. Poprawiają nie tylko wygląd, ale również samopoczucie, redukując negatywny wpływ stresu.

Jak to działa?

Produkt ten składa się z glikolu propylenowego i wody destylowanej, zamkniętych w szczelnej, odpornej na mechaniczne uszkodzenia plastikowej otoczce. Jest nietoksyczny i nie powoduje reakcji alergicznych. Okulary żelowe użytkujemy schłodzone lub ogrzane. Aby obniżyć ich temperaturę, wkładamy na około jedną godzinę do zamrażalnika. Podgrzewamy je ciepłą (nie wrzącą!) wodą przez 5 minut.

Działanie

Schłodzone okulary żelowe przynosi ulgę i redukuje powstałą opuchliznę. Skóra wygląda lepiej, gdyż dodatkowo wyrównuje się jej koloryt. Ponadto, takie zastosowanie pomaga zmniejszyć ból głowy, którego źródłem mogą być zmęczone oczy. Podgrzane okulary wspierają łagodzenie bólu spowodowanego przez zapalenie zatok lub oka. Ogrzewanie gałki ocznej jest jednak odradzane, dlatego ewentualne stosowanie okładów należy wcześniej skonsultować ze specjalistą.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 18.01.2019 20:05:51)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.