Mieszkania we Wrocławiu osiedle Roosh

Mieszkania we Wrocławiu osiedle Roosh

Mieszkania we Wrocławiu osiedle Roosh to miejsce idealne dla osób, które lubią mieć wszystko w zasięgu ręki. Zlokalizowane w centrum Wrocławia. Nieopodal osiedla znajduję się szkoła, korty tenisowe oraz basen. W najbliższej okolicy znajduje się Lidl, a dotarcie do ścisłego centrum Wrocławia zajmie wam jedynie 10 min.

Funkcjonalne mieszkanie w miłej dzielnicy

Mieszkania we Wrocławiu osiedle Roosh to okolica, w której będzie się dobrze czuła osoba aktywna. W pobliżu znajdują się tereny zielone nad Odrą. Bieganie, spacery, rolki, czy rowerowe wycieczki. Po mimo tak dużej ilości naturalnych terenów zielonych, na terenie osiedla jest zbudowane patio z ławkami, gdzie mieszkańcy mogą się tam spotykać i spędzać wspólnie czas w miłym otoczeniu.

Własne gniazdko, czy inwestycja na całe życie

Nie ważne w jakim celu chcesz kupić mieszkanie. Mieszkania we Wrocławiu osiedle Roosh to mieszkanie idealne dla siebie, wygoda i piękna okolica, w której poziom życia będzie na wysokim poziomie. Jednak pobliski Uniwersytet Wrocławski oraz Szkoła Wojskowa sprawia, że to mieszkanie może być znakomitą inwestycją pod wynajem.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 16.09.2019 00:28:04)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.