Meble Dalia Grey od firmy Klupś | FikiMiki24.pl

Meble Dalia Grey od firmy Klupś | FikiMiki24.pl

Klupś to polska firma specjalizująca się w projektowaniu mebli dla dzieci. Większość jej projektów jest utrzymana w jasnej, białej, szarej lub ewentualnie pastelowej kolorystyce. Niektóre z projektów marki są ozdobione uroczymi, kunsztownie wycinanymi w drewnie elementami.

Meble Dalia Grey mają jako zestaw dwie odsłony: pełną i mini. W skład pierwszej wchodzi łóżeczko, regał, szafa, komoda i pojemnik na zabawki, wersja ograniczona to natomiast łóżeczko i komoda z zamontowanym przewijakiem. Właśnie o tej drugiej chcemy powiedzieć trochę więcej.

Łóżeczko z zestawu ma trzy poziomy wysokości, dwa wyjmowane szczebelki i wymiary 120 x 60 cm. Przykręcono do niego pojemnik na pościel. Wykonane jest z płyty laminowanej albo drewna sosnowego. Kolory tu występujące to biały i szary.

Komoda natomiast ma zdejmowany przewijak. Kiedy dziecko wyrośnie, można go odkręcić i dalej korzystać z mebla. Jest tym praktyczniejszy, że są tu 3 bardzo głębokie szuflady.

Oba opisane meble Dalia Grey z zestawu są zapakowane do samodzielnego montażu. Serdecznie polecamy ich zakup do pokoiku dziecięcego.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 08.06.2019 11:42:38)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.