Mebelki dla dzieci

 Mebelki dla dzieci

Są chwile kiedy nie chcemy być odpowiedzialni i pełnoletni … są chwile kiedy preferowalibyśmy powrócić do tamtych swawolnych dziecięcych chwil spędzonych na szalonych zabawach, skakaniu po łóżkach, robieniu z koca i krzesełek wigwamu, a potem ukrywaniu tam swoich ukochanych zabawek .

Obecnie zabawki i mebelki są nie mniej ważne dla bobasów , jak kiedyś dla nas. Jest tylko jedna różnica : bywają bardziej niebanalne, pobudzające wyobraźnie i mimochodem podszkolą w angielskim. Pomysłowe zabawki eko to spełnienie odwiecznych dziecięcych marzeń.

Najlepiej, kiedy powstają z sercem i miłością, są piękne, ale i praktyczne. Idealnie byłoby, gdyby podobały się i dzieciom i ich rodzicom, a takie są właśnie łóżeczko oeuf oraz zabawki z tektury w BAVI .

Sklep Bavi powstał jako synteza pasji architekta i życiowej misji mamy. Dla właścicielki sklepu, która sama jest mamą dwójki dzieciaków jakość produktów , ich trwałość i funkcjonalność są najważniejsze podstawą. Wspaniałe pościel dla dzieci to połączenie najnowszych trendów i potrzeb dziecka.

Dba o to by oferowane zabawek inspirowały, cieszyły I rozwijały, używając swoich dwóch niezawodnych i kreatywnych testerów do znajdowania wszelkich wad i niedociągnięć.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 49 (ostatnio: 20.07.2020 18:38:29)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 14.07.2017 23:41:09)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.