Masażer stóp

Masażer stóp

Ulgę obolałym stopom na pewno przyniesie masażer stóp. To niewielkie, zasilane elektrycznie urządzenie, pomoże nam stworzyć wspaniałe miejsce do relaksu we własnym domu. Nie wydamy przy tym za dużo pieniędzy. Zmęczenie ciągłym chodzeniem w nie do końca wygodnym obuwiu, a także konieczność wykonania dłuższych spacerów staną się mniejszym problemem, gdyż szybciej się po nich zregenerujemy.

Masażer stóp – jak to działa

Urządzenie to jest kombinacją wielu głowic masujących, młoteczków, wałków i elementów podgrzewających, które dzięki sekwencjom zaprogramowanym w sterowniku odpowiednio oddziałują na nasze stopy. Odpowiednia siła masażu, połączona z miłym ciepłem szybko odpręży i zrelaksuje. Intuicyjne sterowanie pozwoli łatwo dobrać pożądany program.

Masaż stóp ma wiele zalet

Odpowiednio wykonany masaż stóp to nie tylko odprężenie dla nich samych, ale również i reszty naszego ciała. Od wieków panuje przekonanie że stymulacja odpowiednich receptorów na powierzchni stopy może mieć działanie lecznicze, a przynajmniej eliminuje dolegliwości bólowe innych partii ciała. Warto zamówić dla siebie masażer stóp, zrelaksować się i podarować sobie odrobinę komfortu.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 23 (ostatnio: 16.02.2020 16:41:00)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.