Magnetyczne klocki Classics Blues

Magnetyczne klocki Classics Blues

Jesteś młodym rodzicem i chcesz odpowiedzialnie wspierać rozwój swojego dziecka? Zamiast zwykłych zabawek, kupuj mu zabawki edukacyjne, który w mądry i ciekawy sposób wpłyną na rozwój malucha i poszerzą jego umiejętności. Proponujemy magnetyczne klocki Classics Blues wykonane przez firmę TEGU. Sprawdź, czym się charakteryzują i dlaczego je polecamy.

Magnetyczne klocki Classics Blues to coś więcej niż zwykłe klocki dla dzieci. To połączenie prostych kształtów i naturalnych materiałów jak drewno z innowacyjnymi rozwiązaniami. W klockach znajduje się magnez, dzięki któremu możliwe jest łatwe połączenie klocków. Dzięki temu poszczególne elementy można łączyć ze sobą w dowolny sposób. Podczas zabawy klockami TEGU ogranicza nas tylko nasza własna kreatywność i wyobraźnia!

Drewniane magnetyczne klocki Classics Blues to piękne, kolorowe i przyjazne w dotyku klocki, stworzone z myślą o najmłodszych dzieciach. Idealnie pasują do dłoni dziecka. Klocki rozwijają zmysł maluszka – chwytanie, postrzeganie kolorów, kojarzenie. Dzięki nim maluch rozwinie zdolności motoryczne, a także umiejętność kreatywnego myślenia. Zapewnią wiele godzin fantastycznej zabawy.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 18.06.2020 22:24:02)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.