Linki sponsorowane – Kraków

Linki sponsorowane - Kraków

Chcesz wiedzieć wszystko o reklamowaniu własnej strony internetowej w Google? To istotne, aby odpowiednio się wypozycjonować oraz osiągnąć dobra pozycję w wynikach wyszukiwania. Dlatego wstąp na naszą profesjonalną witrynę oraz zapisz się na bardzo dobre szkolenia Google AdWords. To właśnie dzięki nam poznasz wszelkie meandry reklam AdWords, dowiesz się, jak łączyć słowa kluczowe, jak prowadzić kampanie linków sponsorowanych. Taka wiedza ma prawo okazać się niezbędna, jeśli jesteś przedsiębiorcą, który ma swój biznes w sieci.

Firma prowadzi także szkolenia AdWords, kładąc nacisk na zagadnienia praktyczne. To właśnie skutkiem tego tydzień po fundamentalnym szkoleniu odbywa się druga sesja (ma prawo być online), w czasie której bada się rezultaty kampanii linków sponsorowanych wdrożonej w czasie pierwszego spotkania.

Szkolenia Google AdWords to czwarty (po pozycjonowaniu, linkach sponsorowanych oraz kursach SEO) obszar działalności korporacji. Prowadzone są zarówno w otwartym trybie stacjonarnym (zazwyczaj w Krakowie oraz Warszawie) jak i w formie zamkniętej, także online.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 28 (ostatnio: 16.02.2020 18:10:59)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 17.05.2016 15:43:19)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.