Lampa błyskowa do aparatu

Lampa błyskowa do aparatu

Każdy fotograf wie, jak wiele możliwości daje odpowiednio dobrana, zewnętrzna lampa błyskowa do aparatu. Dzięki niej możliwe jest uzyskanie wielu, ciekawych efektów, które nie są możliwe przy użyciu wbudowanej lampy. Jej dużą zaletą jest również o wiele większa siła błysku, dzięki czemu zdjęcia mogą być wykonywane ze znacznie większej odległości. Co więcej, odsunięcie lampy od obiektywu w dużym stopniu wpływa na redukcję efektu czerwonych oczu i pozwala osiągnąć wysokiej jakości zdjęcie, nawet w słabych warunkach oświetleniowych.

Na rynku istnieje szeroki wybór lamp błyskowych do aparatu o zróżnicowanych parametrach. Bardzo popularne są produkty takich firm jak: Triopo, Yongnuo, MeiKe, czy Voking, które oferują fotografowi szereg możliwości. Są one kompatybilne ze wszystkimi, najpopularniejszymi modelami aparatów i posiadają swobodną możliwość dowolnej regulacji wszystkich, najważniejszych parametrów.

Lampa błyskowa do aparatu doskonale sprawdza się w pakiecie z wyzwalaczami radiowymi, które pozwalają na jednoczesne uruchomienie kilku lamp, co zapewnia odpowiednie doświetlenie kadru oraz pozwala osiągnąć jeszcze ciekawsze i bardziej atrakcyjne efekty, którymi będziesz mógł zaskoczyć swoich klientów.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 26.09.2018 18:53:29)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.