Kosze uliczne na śmieci

Kosze uliczne na śmieci

Mała architektura jest obecnie miarą poziomu bytu. Jej tworzenie wydaje się szczególnie konieczne w miejscowościach, w których rozwinięty stał się dynamizm i w których aranżowane są odrębne punkty na odpoczywanie i zabawę.

Wiele miast Polski lokuje pieniądze w nowatorskie rozwiązania w takim zakresie, rozpoczynając od takich elementów jak kosze uliczne i betonowe, przez leżaki w parkach, na ocieplanych przystankach autobusowych kończąc.

Tradycyjnie w przestrzeń miejską wpisują się stojaki rowerowe, wskutek którym częściej mieszkańcy wybierają się w miasto nie samochodami, ale właśnie na rowerach. Stojaki na rowery ułatwiają pozostawienie dwukołowca w bezpiecznym, wyznaczonym do tego punkcie.

Park to najlepsza lokalizacja, by spędzić w nim czas z bliskimi oraz przyjaciółmi, dlatego powinien być przystosowany do wymagań. Pierwszym, co nasuwa się, kiedy myślimy o odpoczynku w parku, są ławki parkowe. Dostępnym elementem są też kosze parkowe, poprzez które zachowuje się czystość i porządek. W taki sam sposób oczyszczone są chodniki uliczne – kosze uliczne pomalowane w kwiatki oprócz znaczenia użytecznego, zwiększają także piękno betonowej dżungli.

Wszystko po to, żeby umilić ludziom odpoczywanie w mieście i przysłużyć się dbałości o piękno miast.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 14.08.2017 06:04:28)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 18.05.2017 23:18:36)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.