Kosmetyki gabinetowe

Kosmetyki gabinetowe

Beauty Care Dr Irena Eris to marka stworzona przez doktor farmacji. Dzięki temu, kosmetyki gabinetowe oferowane przez firmę to nie tylko zwykłe kosmetyki, ale również preparaty o właściwościach leczniczych i zdrowotnych. Pozwalają na skuteczne rozwiązanie różnych problemów związanych z pielęgnacją skóry ciała oraz dają długotrwałe efekty.

W ofercie Beauty Care Dr Irena Eris znajdują się zarówno profesjonalne kosmetyki gabinetowe, jak i zabiegi kosmetyczne wykonywane przez wykwalifikowane kosmetyczki w Kosmetycznych Instytutach. Poszczególne linie kosmetyków przeznaczone są dla różnych potrzeb skóry. Przed wykonaniem zabiegu z każdą klientką przeprowadzany jest wywiad i badanie w celu poznania potrzeb skóry i wyboru najbardziej odpowiednich kosmetyków dla danego typu skóry. Linie kosmetyków oferowane przez Dr Irene Eris to między innymi: Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL, Dr Irena Eris Prosystem Home Care, seria Body Fiesta.

Zabiegi kosmetyczne wykonywane są w Kosmetycznych Instytutach założonych przez Dr Irenę Eris. Wszystkie zabiegi przygotowywane są w oparciu o najlepszej jakości kosmetyki gabinetowe oraz innowacyjne technologie. Polecamy zabiegi na ciało, twarz i okolice oczu, dłonie i stopy oraz zabiegi z kwasami. Serdecznie zapraszamy!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 26.09.2019 20:07:01)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.