Kosmetyki do pielęgnacji ciała

Kosmetyki do pielęgnacji ciała

Szukasz wyjątkowo skutecznych kosmetyków do pielęgnacji ciała? Zależy Ci na szybkiej regeneracji skóry i kompleksowej pielęgnacji? Poznaj produkty marki Dr Irena Eris.

Preparaty stworzone przez doktor farmacji Irenę Eris, to nie tylko kosmetyki do pielęgnacji ciała, ale również produkty o właściwościach zdrowotnych, które pomagają zwalczyć wiele problemów pielęgnacyjnych skóry twarzy i ciała. W ofercie marki znajduje się kilka linii niezwykle skutecznych kosmetyków, przeznaczonych do konkretnych potrzeb skóry. Dla kobiet, które pragną uzyskać efekty podobne jak po profesjonalnych zabiegach kosmetycznych, polecamy serię Dr Irena Eris Prosystem Home Care. Kosmetyki gabinetowe dobierane są indywidualnie przez kosmetologów, po przebadaniu skóry i przeprowadzeniu wywiadu z klientką. W ten sposób, każda kobieta posiada dobrane do jej indywidualnych potrzeb kosmetyki do pielęgnacji ciała, a dzięki regularnemu stosowaniu uzyskuje widoczne i trwałe efekty.

Dr Irena Eris Beauty Care to szeroka gama wyjątkowo skutecznych kosmetyków do ciała, stworzonych z myślą o kobietach dojrzałych, których skóra wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Wypróbuj m.in. regenerujący peeling solny do ciała, odżywcze maski do twarzy oraz nawilżające kremy.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.