Kolonoskopia diagnostyczna Bochnia

Kolonoskopia diagnostyczna Bochnia

Kolonoskopia z pewnością nie należy do badań przyjemnych, a wręcz przeciwnie. Jednak jest to badanie, które umożliwia dokładną diagnostykę wnętrza jelita grubego. Za jego pomocą można zbadać cały odcinek. Umożliwia to giętki endoskop (kolonoskop). Głównym celem kolonoskopii diagnostycznej jest zbadanie śluzu jelita grubego. Badanie to jest wykonywane w Centrum Medycznym Multimed koło Bochni.

Co zyskujemy dzięki kolonoskopii diagnostycznej? W jaki sposób przebiega to badanie?

Kolonoskopia diagnostyczna w brzeskim centrum medycznym koło Bochni polega na wprowadzeniu kolonoskopu do jelita grubego poprzez bańkę odbytnicy, esicę i okrężnicę zstępującą, poprzecznicę i okrężnicę wstępującą do zastawki krętniczo-kątniczej. Istnieje możliwość także pobrania próbek, które pozwolą na późniejszą diagnostykę.

Dzięki kolonoskopii możemy zdiagnozować polipy w jelicie grubym, wykryć raka jelita grubego, zmienić rytm wypróżnień.

Jeżeli chcesz wykonać kolonoskopie diagnostyczną w miejscu z miłą obsługą, nowoczesnym sprzętem i wysoko wykwalifikowanymi lekarzami zachęcamy do zapisu na badanie w brzeskim centrum medycznym koło Bochni. Zapisu możesz dokonać poprzez kontakt telefoniczny oraz formularz znajdujący się na stronie internetowej – kolonoskopia diagnostyczna Bochnia/.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 05.03.2019 15:43:57)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.