Kancelaria Radcy Prawnego Waldemar Lawiński

Kancelaria Radcy Prawnego Waldemar Lawiński

Radca Prawny mgr Waldemar Lawiński świadczy pomoc prawną osobom fizycznym, podmiotom gospodarczym jak: spółki prawa handlowego, stowarzyszenia, fundację, a także organom administracji publicznej.

Kancelaria oferuje usługi na obszarze województwa małopolskiego. Poprzez Filię Kancelarii w Solcu-Zdroju świadczy pomoc prawną w województwie świętokrzyskim obejmując następujące gminy: Solec-Zdrój, Nowy Korczyn, Kazimierza Wielka, Pacanów, Opatowiec, Stopnica i Busko-Zdrój. Możliwym jest również prowadzenie sprawy na obszarze całej Polski jak również spraw w innym kraju np. dotyczących egzekucji alimentów w krajach UE i USA.

Oferuje pomoc zarówno na etapie przedsądowym jak i w postępowaniu przed organami sądowymi i administracyjnymi. Ma dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe związane z faktem pełnienia funkcji specjalisty do spraw prawnych dużego podmiotu gospodarczego, pracą w wymiarze sprawiedliwości w Wydziale Cywilnym Sądu Okręgowego w Tarnowie czy wreszcie prowadzeniem własnej praktyki Kancelarii Radcy Prawnego Waldemar Lawiński.

Aktualnie prowadzi obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz jednostek samorządu terytorialnego. W ramach prowadzonej działalności zapewnia Państwu pomoc prawną wspólnie ze specjalistami z innych dziedzin prawa m.in . Kancelarią Adwokacką dr Leszka Małka, kancelarią notarialną i kancelarią komorniczą.

Oferuje pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa pracy i prawa cywilnego. W sprawach cywilnych świadczy pomoc prawną m.in. w zakresie spraw o: odszkodowanie, zadośćuczynienie, ochronę dóbr osobistych, ochronę praw konsumenckich, nieruchomości i zapłatę.

W specjalizuję się w sprawach dotyczących nieruchomości oraz sprawach prywatnego prawa międzynarodowego.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.0110876, Długość geograficzna: 20.982296799999972

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 29 (ostatnio: 10.04.2019 00:38:38)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 29.09.2016 14:39:47)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.