Kalendarze jednodzielne

Kalendarze jednodzielne

Mimo wszechobecności cyfrowych wersji kalendarzy, które mamy w komputerach, telefonach, a czasem nawet i w zegarkach, wciąż powszechną estymą cieszą się te na papierze. Wśród wielu form, jakie mogą przyjmować, warto zwrócić uwagę na kalendarze jednodzielne. Jeżeli chcemy zapisywać komentarze, informacje o wydarzeniach, czy zaznaczać terminy, to one właśnie nadają się do tego celu najlepiej.

Kalendarze jednodzielne z reguły prezentują widok jednego miesiąca, podzielonego na tygodnie. Niekiedy w mniejszym rozmiarze na marginesie można spotkać się z analogiczną tabelą dni dla sąsiednich miesięcy: poprzedniego oraz następnego. Można na takiej karcie umieścić dodatkowe informacje. Najczęściej dotyczy to imienin, świąt kościelnych i państwowych, godzin wschodu i zachodu słońca czy innych, stałych zjawisk astronomicznych.

Główna część jest więc jak widać dość standardowa. Urozmaicić możemy jednakże tło, które kalendarze jednodzielne mają zawsze. Tło to jest zwykle tekturowe i w ciemnych barwach, aby kontrastowało z bielą kartek kalendarza. To miejsce możemy zapełnić swoją reklamą. Ważny tu jest ciekawy i kreatywny projekt, który będzie przyciągał wzrok .


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 24.04.2019 19:12:03)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.