Jaki kosz na śmieci wybrać?

Jaki kosz na śmieci wybrać?

Żartujemy, że w prawdziwym polskim domu będzie zawsze pod zlewem. I coś w tym jest, bo tam najczęściej znajdziemy kosz na śmieci, nawet jeśli szukamy u kogoś, kogo odwiedzamy po raz pierwszy. Jeśli sami stoimy przed jego zakupem, na co powinniśmy zwrócić uwagę?

Kosz na śmieci może być wykonany z plastiku albo stali nierdzewnej. Ten pierwszy z czasem może przejąć zapachy przechowywanych w nim odpadków. Oba typy jest tak samo łatwo czyścić. Różnią się też sposobem otwierania: niektóre otworzymy za pomocą pedału, inne przycisku, jeszcze inne będą uchylne (chyba najpopularniejsze), są też otwarte kosze na śmieci.

Najbardziej pożądane to te, które mają kilka komór pozwalających na sortowanie odpadków.

Kto produkuje najpopularniejsze kosze na śmieci? Zdecydowanie największy odsetek gospodarstw domowych jest wyposażony w produkty Brabantia i Curver. Dalej: Meliconi, Wesco, Kela, a tuż za nimi: Alda, Durable, Eco-market.

Każdemu, kto planuje zakup takiego artykułu, proponujemy wcześniejsze sprawdzenie cen w popularnych porównywarkach cenowych. To pozwala na uniknięcie zbyt wysokich cen. Owocnych zakupów!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 03.05.2019 06:32:48)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.