Irydolog Łódź

Irydolog Łódź

By rozpoznać nasze niedyspozycje i odkryć przyczyny naszych kłopotów ze zdrowiem, nie musimy w ogóle zamawiać kosztownej serii badań i rezerwować kolejek u wielu lekarzy naraz. Starczy, że zdamy się na irydologię, która na podstawie zmian zachodzących w tęczówce naszego oka jest w stanie stwierdzić nasze teraźniejsze i przyszłe choroby.

Kondycja naszego zdrowia decyduje w znacznym stopniu o naszym życiu, dlatego szalenie znaczące jest, żeby na bieżąco mieć pojęcie, co nam doskwiera i w miarę możliwości w mgnieniu oka zareagować i usunąć powód niedomagań organizmu. Takie zachowanie pozwoli w porę ustrzec się również groźnych chorób, jakie bez stosowniej oceny mogą przyjść ni stąd ni zowąd. W tym wypadku irydologia może stanowić wspaniałe rozwiązanie.

Nie na darmo potwierdzone jest, że oczy są lustrem duszy. Przy użyciu irydologii oczy zdołają objawiać nam prawdę o predyspozycjach naszego organizmu do chorób. Specjalista irydolog katowice na podstawie badania irydologicznego wyznaczy nasz aktualny stan zdrowia. Jakie wiadomości zawiera tęczówka naszego oka? Biegły irydolog wskaże przykładowo choroby genetyczne, jakimi możemy być zagrożeni, ale to nie całokształt! Na marginesie ujrzymy, jaki jest stan naszych narządów, dlatego że powierzchnia tęczówki zawiera naturalnie informacje na ów temat. W niektórych przypadkach techniki oceny innymi sposobami nie sprawdzają się. Oko jest narządem, jaki reaguje najszybciej, gdy w organizmie występują ujemne procesy – przykładowo w systemie nerwowym lub krwionośnym.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 17 (ostatnio: 17.08.2017 23:42:00)
  • yahoo: 17 (ostatnio: 19.02.2018 22:25:48)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.