Imprezy żeglarskie

Imprezy żeglarskie

Przednia zabawa, mnóstwo uciechy, niezwykłe przeżycia razem ze znajomymi. Biuro podróży Sailcamp zapewni wszelkie wygody na nowych, luksusowych jachtach. Pełen kambuz oraz oświetlenie – chłodziarki, ogrzewanie, oświetlenie nawigacyjne i nowoczesne komputery pokładowe. Pływanie z nami nauczy Cię na czym polega nowoczesne żeglarstwo ale także wpoi podstawowe zasady żeglowania z podstawowym wyposażeniem.

Obozy żeglarskie na WJM to idealna propozycja na wakacyjny zabawowy wypad. Razem z nami oderwiesz się od ziemi i rzeczywistości! Daj się oderwać od rzeczywistości i ponieść emocjom. Przeżyj najwspanialsze wakacje życia. Impreza żeglarska to oferta dla wszystkich bez względu na wiek, płeć czy orientację. Podczas rejsu zahaczymy o każdy klub i najważniejsze imprezy na mazurach i nie tylko!

Odczuj adrenalinę i dreszczyk emocji robiąc każdy manewr i przy każdej sytuacji na wodzie. Żegluga na jezieorze to nie tylko wypoczynek i relaks ale również walka z naturą, lekcja życia będąc wystawionym na działanie jednego z najsilniejszych żywiołów!

Wyprawa nad jezioro jest genialnym sposobem aby się zrelaksować. Mazury są pełne historycznych i tajemniczych miejsc. Obóz żeglarski pozwoli zwiedzić je wszystkie podczas dwóch tygodni rejsu. Codziennie przy innym brzegu i przeróżnych sytuacjach. Nasza ekipa przeszkoli Cię z podstawowych zasad zachowania na jachcie jednocześnie dając możliwość pokierowania własną załogą sterują wielkim 3 tonowym jachtem!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.228899, Długość geograficzna: 21.01326800000004

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 45 (ostatnio: 14.06.2020 05:49:02)
  • yahoo: 5 (ostatnio: 18.08.2016 09:26:43)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.