Ice Play

Ice Play

Ice Play to stosunkowo nowa marka, która powstała we Włoszech i jest uznawana za młodszą siostrę brandu Iceberg. Jej główną cechą, która sprawia, że jest rozpoznawalna już na całym świecie jest połączenie stylu eleganckiego z dużym wpływem zadziornej popkultury. Otwarcie na nowych klientów i rozszerzenie działalności o nową grupę docelową nie jest jednoznaczne z pogorszeniem jakości. Marka Ice Play dostarcza nam w dalszym ciągu najlepsze materiały, niesamowicie dbając o nawet najmniejszy szczegół. Z tego względu ich produkty są wybierane przez szerokie grono odbiorców na całym świecie.

Ice Play to przede wszystkim bawełniane ubrania w luźnym, wygodnym stylu, przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. To, co wyróżnia tę markę na tle konkurencji to przede wszystkich oryginalne wzory i printy. Ale produkty Ice Play to nie tylko luźne, kolorowe sukienki, czy dresy. To również klasyczne koszule i koszulki. To właśnie główna zaleta tej marki, która łączy oryginalność i elegancję.

Ta stosunkowo nowa marka w krótkim czasie zyskała wielu zwolenników. Jeśli chcesz sprawdzić, jakie produkty oferuje Ice Play, koniecznie odwiedź sklep internetowy Visciola Fashion!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.337017308538776, Długość geograficzna: 21.236572265625

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 11.04.2019 10:38:18)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.