Haze Square Vaporizer

Haze Square Vaporizer

Haze Square Vaporizer to urządzenie niezwykłe. Od jego zapowiedzi do ukazania się na rynku minęło trochę czasu, kiedy to fani waporyzacji podgrzewani byli kolejnymi nowinkami o tym urządzeniu tak skutecznie, jak materiał postkonopny podgrzewany jest w jednej z czterech komór tego waporyzatora. Opisując jego zalety nie wiadomo dokładnie, od czego zacząć, jest ich bowiem tak wiele.

Jest to pierwszy, całkowicie kondukcyjny waporyzator. Mimo niewielkich gabarytów posiada sporą moc i dość długą żywotność pracy na baterii. Wystarczy kilka sekund, aby rozgrzał się do właściwej temperatury pracy urządzenia. Po tym następuje przepływ gorącego powietrza przez komorę, w której umieszczony został materiał do inhalacji. Haze Square Vaporizer posiada aż cztery takie komory, dzięki czemu możemy jednocześnie aromatyzować się czterema różnymi składnikami. Przełączanie się pomiędzy nimi jest oczywiście bezproblemowe, nie wymaga otwierania waporyzera, wystarczy przekręcić odpowiednie pokrętło.

Na uwagę zasługuje wysoki poziom wykonania urządzenia i jego solidność. Producent jest tak pewny swojego produktu, że daje na niego aż 10 lat gwarancji. Dodatkowo możemy skorzystać z dedykowanej aplikacji mobilnej i z poziomu smartfona regulować warunki pracy oraz właściwości wydalanej przezeń pary. A czy Haze Square Vaporizer ma jakieś wady? Dla niektórych może być nią wysoka cena, ale cóź, jakość kosztuje.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 01.07.2019 21:43:19)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.