Hale namiotowe

Hale namiotowe

Hale namiotowe to duże i przestronne konstrukcje, które możesz użyć w bardzo różnych celach. Świetnie sprawdzą się zarówno jako magazyny, składy, garaże, jak również prowizoryczna przestrzeń robocza dla warsztatów polowych. posiadają one plandekowe poszycie i konstrukcję wykonaną z metalowych rur, które bardzo szybko można złożyć i rozłożyć. Takie rozwiązanie może się wydawać niezbyt trwałe, lecz w istocie posiada wiele zalet w stosunku do klasycznych hal.

Na pierwszy rzut oka wysuwa się koszt. Hale namiotowe korzystające z plandeki są dużo tańsze, niż analogiczna konstrukcja drewniana czy pokryta blachą falistą. Nie wymagają fundamentów, co oznacza dwie niezwykle istotne rzeczy. Przede wszystkim nie musisz nigdzie zgłaszać zamiaru postawienia takiej hali. Gdyby nawet się okazało, że stoi ona w niewłaściwym miejscu, jej przesunięcie nie sprawi większych problemów. Nie będziesz musiał się też obawiać kar administracyjnych.

Jeżeli wybrałeś hale namiotowe, to pamiętaj, że możesz je nieustannie rozbudowywać. Problemem nie będzie ich podwyższenie, ponieważ wymaga to tylko dołożenia kilku przęseł rurek w konstrukcji, ewentualnie wymiany poszycia na dłuższe. Dobrze znoszą one trudne warunki pogodowe, jak deszcz i wiatr. Wyposażone są w fartuch retencyjny, zatem nie grozi im zalanie.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 15.12.2019 04:14:06)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.