Garmin HRM Dual

Garmin HRM Dual

Obecnie, prowadzenie zdrowego i aktywnego trybu życia stało się bardzo modne. Wiele ludzi chce być fit. Zdrowe i racjonalne odżywianie idzie w parze z treningami. Tylko wtedy można osiągnąć upragniony efekt, jakim jest smukła sylwetka. Czujnik tętna Garmin HRM Dual może pomóc w osiągnięciu określonych efektów.

Jakie wybrać czujnik tętna?

W trakcie prowadzenia różnych aktywności sportowych warto wyposażyć się w Garmin HRM Dual. Jest to czujnik pomiaru tętna, którego można zaaplikować na ciele. Ma on wysoką jakość. Co ważne, przesyła on dane za pomocą technologii ANT+ i BLUETOOTH Low Energy. Zapewnia to możliwość trenowania na zewnątrz oraz w pomieszczeniach. Czujnik zapewnia, że dane są przesyłane do urządzenia Garmin na bieżąco.

Po c nam czujnik tętna?

Garmin HRM Dual jest czujnikiem wysokiej jakości, którego zadaniem jest informowanie o stanie tętna organizmu w trakcie wykonywania aktywności fizycznej. Prowadzi to do zwiększenia swojej wydajności. Czujnik jest prosty do utrzymania w czystości, można o regulować w trakcie użytkowania. Aby go wyprać, należy wyjąć moduł czujnika na zewnątrz. Bateria jest bardzo wytrzymała.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 05.08.2019 10:10:45)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.