Garmin Fenix 5 Plus

Garmin Fenix 5 Plus

Obecnie wiele osób prowadzi aktywny tryb życia, uprawiając różne dyscypliny sportowe. Warto zainwestować w akcesoria, które usprawnią trening i będą nieodłącznymi towarzyszami w ciągu całego dnia. Garmin Fenix 5 Plus to doskonały zegarek, który monitoruje stan organizmu w ciału całej doby.

Zegarek i jego właściwości

Garmin Fenix 5 Plus posiada wiele funkcji, jest on przede wszystkim multisportowy. Wyposażony jest w pomiar tętna nadgarstkowego oraz GPS. Monitoruje on aktywności fizyczne w ciągu dnia oraz fazy odpoczynku. Zegarek umożliwia płatność zbliżeniową za pomocą nadgarstka. Jest to o tyle wygodne, ponieważ uprawiając jogging można udać się do sklepu po wodę bez konieczności brania ze sobą portfela.

Jeszcze więcej zalet

Garmin Fenix 5 Plus posiada w zestawie, także bezprzewodowe słuchawki Bluetooth – co umożliwia słuchanie muzyki z zegarka, be konieczności brania ze sobą telefonu. Zegarek zawiera kolorowe mapy topograficzne oraz funkcję Trendline. Pozwala ona wyznaczyć trasy według popularności oraz ułatwia wybór optymalnych tras. Warto zainwestować w ten zegarek, który stanie się nieodłącznym towarzyszem każdego aktywnego sportowca.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 24.04.2019 18:37:30)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.