Galen Kraków – fotografia produktowa

Galen Kraków - fotografia produktowa

Szanowni Państwo, mamy zaszczyt zaprosić Państwa na naszą witrynę www. Fotografia produktowa i fotografia reklamowa Galen Kraków to wspaniałe rozwiązanie dla firm, gdzie w jednym miejscu można zamówić całościową obsługę fotograficzną. Proponujemy:

 • fotografię produktową – profesjonalne zdjęcia produktów zwiększają sprzedaż,
 • zdjęcia biznesowe – portret biznesowy i portret korporacyjny – zwiększają zaufanie klienta do firmy oraz zwiększają szanse na rekrutacji na pracę na wyższym stanowisku,
 • fotografię reklamową gdyż to właśnie napędzana obrazem reklama jest dźwignią handlu,
 • reportaże fotograficzne, czyli fotografię eventową, która upamiętni najświetniejsze wydarzenia w Państwa firmie,
 • a także zdjęcia architektury i wnętrz – aby chwalić się tym, co w Państwa firmie jest najlepsze,
 • oraz inne niestandardowe zlecenia fotograficzne – kiedy pojawi się coś, z czym inne studia fotograficzne sobie nie poradzą, my wykonamy dla Państwa doskonałe zdjęcia.

Najwięcej zleceń wykonujemy z zakresu fotografii produktowej. Współpracujemy ze sklepami internetowymi przy zdjęciach produktów, między innymi wykonujemy fotografię odzieży, w tym zdjęcia ubrań typu duch oraz fotografię szkła i innych powierzchni mocno odbijających światło. Robimy zdjęcia dla producentów jak i pośredników sprzedaży, którzy reklamują się lub mają sklep internetowy. Zdjęcia zakupione u nas mogą Państwo wykorzystać nie tylko w Internecie, ale także zamawiając artykuł lub reklamę w prasie lub innych mediach reklamowych. Fotografia produktowa lub reklamowa zakupiona u nas, będzie Państwu służyć na lata, bez konieczności dopłat w jakimkolwiek zakresie. Jasne warunki zakupu, uczciwość, terminowość i doskonała komunikacja to cech, które oprócz doskonałej jakości zdjęć, wyraźnie wyróżniają Studio Galen Kraków na tle konkurencji. Zamów już dziś zdjęcia produktowe i zwiększaj swoje zyski z naszą krakowską firmą!


Ocena: 4,67/5 (3 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.073117, Długość geograficzna: 20.044076399999994

Odwiedziny botów:
 • googlebot: 56 (ostatnio: 10.04.2019 00:20:38)
 • yahoo: 21 (ostatnio: 28.12.2017 18:38:04)

Podlinkuj wpis:

One Response to “Galen Kraków – fotografia produktowa”

 • wpkat1479 pisze:

  Kiedy Państwo wykonują zdjęcia, niedaleko jest od fotografii produktowej do fotografii reklamowej – dlatego właśnie współpracujemy już tylko z Państwem.
  Studio Galen z Krakowa wykonuje już wszystkie nasze zdjęcia produktowe i zawsze wszystko jest i na czas i dobrze. Polecamy tym, którzy tak jak my chcą mieć niebotyczną jakość zdjęć za rozsądną cenę.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.