Exalo Drilling

Exalo Drilling

Firma Exalo Drilling to polska spółka akcyjna, powstała z połączenia kilku państwowych podmiotów z grupy PGNiG. Znajduje się w czołówce przedsiębiorstw zajmujących się wiertnictwem śródlądowym. Dzięki potężnemu parkowi maszynowemu są w stanie wykonywać odwierty o głębokości nawet 8 tysięcy metrów. Jednocześnie firma rozpoczęła ekspansję na rynki zagraniczne, obecnie posiada oddziały w Pakistanie, Kazachstanie, Czechach oraz na Ukrainie.

Jednym z etapów powstawania spółki było przygotowanie serwisu korporacyjnego. Zadanie to zostało zlecone zespołowi The Story. Dużym wyzwaniem było tutaj ograniczenie czasowe: Exalo Drilling zgłosiło się do nas na 4 tygodnie przed premierą firmy. Do tego czasu serwis miał być gotowy i w pełni funkcjonalny. Prace przebiegały dwuetapowo. W pierwszym skupiliśmy się na stworzeniu wersji MVP (z ang. Minimum Viable Product), opartej o CMS Drupal.

Po premierze wersji alfa serwisu firmy Exalo Drilling kontynuowaliśmy prace, aby zoptymalizować nasz produkt oraz rozbudować samą stronę we współpracy z kilkoma działami spółki. Docelowym poziomem był taki stan strony, która pełniłaby funkcję rozbudowanego folderu dla kontrahentów, prezentując złożoną strukturę samej firmy.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 14.09.2019 21:28:08)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.