Concord Shop

Concord Shop

Concord Shop to sklep internetowy, oferujący części zamienne do samochodów ciężarowych, tirów i naczep. Sklep współpracuje z wieloma producentami ciężarówek z terenu Europy i nie tylko, dlatego nawet bardzo niestandardowe zamówienia nie będą problemem dla pracowników. Wchodząc na stronę główną naszego sklepu oczom użytkownika ukazuje się rozbudowana wyszukiwarka, dzięki której może dotrzeć do interesujących go produktów.

Zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie, ponieważ oferta sklepu Concord Shop jest bardzo rozbudowana. Przeklikiwanie się przez menu, choć możliwe, byłoby bardzo czasochłonne i nieergonomiczne. Nasi klienci najczęściej bardzo dobrze wiedzą, czego szukają. Są to bowiem pracownicy lub właściciele specjalnych warsztatów samochodowych, ewentualnie zawodowi kierowcy, którzy na własną rękę dokonują konkretnych napraw. Znają oni dokładne numery seryjne, dlatego też wyszukiwarka jest dla nich najwygodniejszym narzędziem nawigacji po stronie.

Jednocześnie w Concord Shop prezentujemy rozbudowany katalog produktów, posegregowanych wg. producentów. To specyfika branży motoryzacyjnej, znane marki często korzystają z unikalnych dla siebie rozwiązań technologicznych, zatem zamiana części pomiędzy autami różnych producentów często nie będzie możliwa. Niemniej nasz sklep pozwoli Państwu znaleźć potrzebne części.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 23.05.2019 19:59:08)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.