Co to jest Flavon?

Co to jest Flavon?

Wśród naturalnych specyfików wyróżnia się bogatym składem i obecnością substancji, które nawzajem wspierają swoje działanie. Mówi o nim coraz więcej osób, które – jeśli spotykają się z nim po raz pierwszy – pytają: co to jest Flavon? Odpowiadamy dziś krótko i na temat, bo wiemy, że niewiele trzeba, by udowodnić jego działanie.

Zatem Flavon jest to preparat o żelowej konsystencji, w całości pochodzenia roślinnego. Powstał z owoców, warzy i korzeni taki jak czerwone winogrono, czarna porzeczka, jeżyna, żeń szeń, burak cukrowy, aronia, wiśnia, granat. Od kiedy są połączone ze sobą, wzajemnie wspierają swoje działanie. Ale nie tylko: wspaniale smakują. Cała ich słodycz pochodzi jednak z natury, w Mega Flavonie nie znajdziemy dodatku cukru.

Możemy za to spodziewać się potężnej dawki flawonoidów, polifenoli, procyjanidynów, garbników, antocyjanów oraz witaminy C. Wszystko po to, by pomóc Ci w staraniach o naturalne wzmocnienie odporności.

Zastrzegamy jednak, że na nic zda się dobroczynne działanie Mega Flavonu, jeśli o poprawę samopoczucia nie będziesz starał się sam: czy to wysypiając się, czy unikając stresu, za to uprawiając sporty i jedząc zdrowo.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 21 (ostatnio: 10.04.2019 00:24:15)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.