Centrum Edukacji

Centrum Edukacji

Wiele osób szuka miejsc, gdzie mogłoby zdobyć cenną wiedzę i doświadczenie w zakresie kosmetologii. Obecnie wiele osób otwiera salony kosmetyczne, często nie mając przy tym doświadczenia. Warto wziąć udział w kilku wartościowych szkoleniach, aby dowiedzieć się więcej o prowadzeniu firmy. Centrum Edukacji to miejsce, gdzie można zdobyć cenną wiedzę i umiejętności praktyczne.

Jak wyglądają szkolenia?

W Centrum Edukacji organizowane są szkolenia dla kosmetyczek, kosmetologów oraz osób uczących się do zawodu. W trakcie kursów uczestnicy mają dostęp do kosmetyków wysokiej jakości marki Dr Irena Eris. Co więcej, wszystkie szkolenia są prowadzone pod okiem specjalistów i fachowców z wieloletnim doświadczeniem oraz ogromną wiedzą.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniach?

Centrum Edukacji to miejsce gdzie organizowane są szkolenia pojedyncze oraz w pakiecie. Można wykupić pakiet z perspektywą na rozwój w przyszłości. Składają się one z 3 poziomów – Basic, Advanced i Premium. W placówce są organizowane szkolenia z zakresu makijażu, masażu oraz dotyczące zarządzaniem salonem kosmetycznym. Właściciele mogą dowiedzieć się o lepszym zarządzaniu salonem oraz o lepszej obsłudze klientów.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 20.09.2019 20:43:34)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.