Aqua Gel Indigo

Aqua Gel Indigo

Wiele kobiet gwarantuje sobie miesięcznie kilka godzin u kosmetyczki. Odnowa skóry twarzy, masaże, w końcu manicure i pedicure. Obecnie coraz więcej osób wykonuje manicure w warunkach domowych. Jest to o wiele bardziej ekonomiczne i tańsze. Dodatkowo daje to dużo satysfakcji. Aqua Gel Indigo to świetny żel do zdobień dedykowany zarówno dla początkujących stylistek jak i dla profesjonalistek.

Jakie lakiery wybrać?

Zarówno w salonie kosmetycznym jak i w domu należy wybrać lakiery wysokiej jakości. Aqua Gel Indigo to żel do zdobień, który posiada doskonała konsystencję, łatwą w rozprowadzaniu. Jest on wygodny w aplikacji, pozwala na tworzenie prostych jak i bardziej skomplikowanych wzorów.

Na co zwrócić uwagę?

Aqua Gel Indigo jest bardzo wydajny, nie trzeba wiele go aplikować, aby uzyskać niesamowity efekt. Pozwala uzyskać efekt niczym obrazu malowanego na płótnie lub akwarelami. Można go używać w połączeniu z lakierami hybrydowymi. Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka kobiety. Warto dbać o swoje dłonie, a także wykonywać zjawiskowy manicure, czy to samemu w domu czy korzystając z usług salonu kosmetycznego.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 14.11.2019 19:29:05)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.