Alfa alfa

Alfa alfa

Zdrowa dieta i regularne ćwiczenia to podstawa, aby zachować zdrowie i siłę. Jednak te czynności nie wystarczą, aby skutecznie i na stałe wzmocnić organizm. Warto wspomagać funkcjonowanie naszego organizmu również od wewnątrz. Na rynku dostępnych jest wiele suplementów diety, które uzupełniają dietę w bogate składniki mineralne i witaminy. Które suplementy wybrać? Te, pochodzące z naturalnych składników, zawierające ekstrakty z ziół i roślin leczniczych.

Sprawdźcie np. kapsułki alfa alfa zawierające ekstrakt z ziela lucerny. Lucerna siewna to jedna z najbardziej znanych roślin leczniczych. Rośnie w południowo-wschodniej Europie oraz środkowej Azji, gdzie nazywana jest również alfa alfa. Lucerna jest bogatym źródłem wielu witamin, między innymi z grupy B oraz A, D, E i K. Zawiera również takie istotne dla organizmu składniki, jak wapń, żelazo, magnez, cynk i potas. Dzięki tak bogatemu składowi pozwala wzmocnić organizm od środka oraz pomaga w profilaktyce wielu schorzeń.

Suplement diety alfa alfa utrzymuje odpowiedni poziom cholesterolu we krwi.Zwiększa witalność i poprawia odporność. Oprócz tego, kapsułki z lucerną obniżają ciśnienie krwi i zapobiegają chorobom serca. Zaleca się ich stosowanie głównie przez osoby starsze, gdyż hamują proces starzenia się organizmu i w naturalny sposób wzmacniają jego funkcjonowanie.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 27.06.2019 16:40:43)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.