Akcesoria łazienkowe retro: hit czy kit?

Akcesoria łazienkowe retro: hit czy kit?

Styl retro jednym kojarzy się ze staromodnością, nudą i kiczem. Inni go uwielbiają i znajdują w nim sporo inspiracji. Zapożyczają nie tylko do swoich strojów (wszechobecne grochy!) i fryzur (loki i victory rolls!), ale i pomieszczeń, sypialni, kuchni, garderób czy łazienek. Własnie o tych ostatnich będziemy dziś pisać. Jakie cechy mają akcesoria łazienkowe retro?

Jeśli chodzi o wannę, ta koniecznie musi być emaliowana i stać na nóżkach. Prysznic? Lekko przedpotopowy, z charakterystycznymi krzyżowymi kurkami. Dla stylu retro właściwa będzie raczej zasłonka prysznicowa niż kabina, ale tu można odpuścić ścisłe przyleganie do stylistyki na rzecz wygody. Armatura? Będzie się mienić kolorami starego złota, miedzi lub srebra. Do tego ogromne lustro w kutej, bogato zdobionej ramie, oświetlone kulistymi żarówkami. Puszysty dywanik i jasne szafki lub półki. Małe, drobne i jednokolorowe kafelki.

Wszystkie te akcesoria zbierają się na cechy stylu retro. Wprowadzają buduarową atmosferę starego filmu. Je i wiele innych można kupić na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy. Polecamy też usługi naszego architekta wnętrz.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 30.05.2019 18:26:34)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.