Administracja serwerem linux

Administracja serwerem linux

Każda osoba, która posiada serwer dedykowany i ma problem z jego poprawnym skonfigurowaniem z pewnością zastanawia się jak rozwiązać swój problem. Jest wiele osób, które znają już podstawy pracy z systemem Linux jednak chciałyby wejść na level wyżej. Warto w takich przypadkach zainwestować swój czas oraz pieniądze w specjalnie przygotowane kursy dotyczące administracji serwerem Linux. Dzięki nim możemy nauczyć się jak najprościej zdalnie administrować swoim serwerem.

Czego można dowiedzieć się z kursu?

Po zakupie oraz zapoznaniu się z kursem możemy zdobyć wiedzę na temat tego jak uruchomić apache, mysql, ftp, serwer pocztowy, VPN. Pozwala to w sposób zaawansowany na skonfigurowanie od podstaw swojego serweru.

Szczególnie polecamy do zakupu kursu którego tematem przewodnim jest administracja serwerem linux w sklepie Botland. Kurs ten zawiera wiele przydatnych rozwiązań, które pomogą kolejno w administracji serwerem lub siecią. Kurs, który znajduje się w tym sklepie nie bazuje tylko na teorii lecz jest połączony do sieci serweru i pozwala na zdobycie praktycznej wiedzy i pracy na „żywym organiźmie”


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 09.11.2018 20:41:23)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.