ABC rolnictwa – stoły do rzepaku, kosy boczne, mierniki strat ziarna

ABC rolnictwa - stoły do rzepaku, kosy boczne, mierniki strat ziarna

Firma ABC rolnictwa zajmuje się sprzedażą cenionych maszyn dla polskiego rolnictwa. Oferujemy sprawdzone przystawki do kombajnów oraz inny osprzęt.Współpracujemy wprost z producentami polskimi i zagranicznymi, dzięki czemu nasze ceny są wysoce konkurencyjne. Oprócz dostawy przystawek gwarantujemy także najwyższej jakości serwis.

Przystawki do rzepaku, gorczycy, kopru i innych roślin nasiennych. Stół stanowi niezbędne uzupełnienie kombajnu, pozwala bowiem na ograniczenie strat, związanych ze zbiorem roślin nasiennych. Pozwala dokonywać zbioru w optymalnym momencie, chronić przed utratą obsypujących się nasion. Oszczędnoci podczas zbiorów sięgają rzędu ok. 350kg/ha, zmniejszają się do minimum koszty, związane z eksploatacją sprzętu i czasem pracy.

Przystawki do rzepaku do kombajnu BIZON Z056 / Z058 Stół do zbioru rzepaku, gorczycy, kopru i innych roślin nasiennych, dedykowana jest do kombajnów zbożowych marki BIZON Z056 / Z058.Stół montowana jest do hedera kombajnu. Odpowiednia konstrukcja gwarantuje, że koszony i zbierany materiał nie będzie się zsuwał z powierzchni przystawki nawet przy zjeżdżaniu z pochyłości. Mechaniczne kosy boczne powodują równe przycinanie łanu, a ich położenie i kąt nachylenia gwarantują doskonałą współpracę ze stołem. Dopuszczalne jest stosowanie jednej kosy bocznej, jednak rekomendujemy użycie dwóch kos bocznych. Użycie dwóch kos bocznych umożliwia elastyczne operowanie kombajnem oraz precyzyjny zbiór nasion nawet na terenach o sporych nachyleniach oraz w przypadku występowania takich utrudnień, jak np. słupy energetyczne. Kosy napędzane są od podajnika ślimakowego kombajnu.

Przystawki do rzepaku do kombajnu HAGO Stół do zbioru rzepaku, gorczycy, kopru i innych roµlin nasiennych, produkowana jest do wszystkich modeli kombajnów zachodnich marek, np. CLAAS, JOHN DEERE, NEW HOLLAND, CASE, FENDT, MASSEY FERGUSON, LAVERDA i innych.Stół montowana jest do hedera kombajnu. Szerokość przystawki oraz mechanizmy napędzające kosy boczne wykonywane są za każdym razem do zadanego modelu kombajnu. Kosy boczne powodują równe przycinanie łanu, a ich położenie i kąt nachylenia gwarantują doskonałą współpracę ze stołem.Dzięki zastosowaniu dwóch kos bocznych możliwe jest dokładne zbieranie nasion nawet na terenach o sporych nachyleniach oraz w przypadku występowania takich utrudnień, jak np. słupy energetyczne.Proponujemy zastosowanie następujących typów kos bocznych:

  • Kosy boczne ZIEGLER elektryczne (prawa, lewa, 12V/24V)
  • kosy boczne PROCUT elektryczne (prawa, lewa, 12V/24V)

Kosa boczna elektryczna ZIEGLER jest bardzo istotnym dodatkiem do przystawki do zbioru rzepaku, gorczycy, kopru i innych roślin nasiennych. Kosę montuje się po jednej lub (rekomendowane rozwiązanie) po obu stronach przystawki w celu osiągnięcia równego przycięcia góry łanu w trakcie koszenia.Napęd zapewnia silnik elektryczny Bosch, zasilany napięciem 12 V lub 24 V. Ruch przenosi pasek zębaty o specjalnym profilu, idealnie przystosowany do przenoszenia wysokich momentów obrotowych. Podwójne, hartowane ostrza zapewniają profesjonalne koszenie, a szybkość i dokładność cięcia zmniejsza do minimum ilość odpadów. Noże tnące posadowione są centralnie. Dwuczęściowa osłona wału zapewnia możliwość przełożenia mechanizmu tnącego na dowolną stronę, bez potrzeby użycia dodatkowych części. Zredukowana liczba obrotów silnika gwarantuje ruch ostrzy w sokonale dobranym tempie. Specjalne osłony zabezpieczają ostrza podczas postoju kosy.W komplecie są dostarczane: włącznik/wyłącznik, przekaźnik i bezpiecznik.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.341165, Długość geograficzna: 16.872919000000024

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 88 (ostatnio: 19.11.2019 02:01:47)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 20.01.2016 18:56:04)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.